Запчастини для вантажних автомобілів і тракторів (опт/роздріб)Бренд Артикул/Код Товар Одиниця виміру Інфо Наявність Ціна, грн Замовлення
Intertool TC-3626
175050

Хомут пластиковий 3,6х250 черн 100шт (INTERTOOL)


_Standartnaya: 36.00
Roznichnaya: 38.16
MinimalnayaCena: 36.00
_MinimalnayaBeznal: 36.00
_MinimalnayaKassa: 36.00
[77030] - [] [priority: 0] [Процент: ]
 

шт.
немає ціну уточнюйте Купити

Кріплення вантажу

Сьогодні ми розглянемо деякі з найбільш поширених запитань про стяжки для вантажу.

Як закріпити свій автомобіль або вантаж на трейлері, не побоюючись заподіяння шкоди автомобілю, причепу або іншим автомобілістам? Відповідь проста. Ви захочете почати з пошуку ременя /стяжки, які найкраще підходять за вагою вашого автомобіля. Вам потрібно буде знайти повну масу вашого автомобіля, щоб мати можливість знайти межу робочого навантаження або, іншими словами, кількість ваги, яка безпечно розрахована для ваших бажаних стяжних ременів.

Поради професіоналів по кріпленню автомобіля

Переконайтеся, що ваш автомобіль закріплений в чотирьох різних точках кріплення, використовуючи принаймні чотири регульованих кріплення, щоб врівноважити вагу вашого автомобіля при зміні ваги. Зрушення ваги може відбуватися через раптову зміни смуги руху, різкого гальмування або занадто швидкого повороту. Завжди нормально закріпити свій автомобіль більш ніж чотирма стяжками для вантажу, якщо необхідно, або якщо ви відчуваєте себе небезпечно, використовуючи тільки чотири. Однак при закріпленні важкого вантажу ніколи не слід використовувати менше чотирьох стяжних ременів.
Не забувайте завжди перевіряти автомобільні стропи на предмет пошкоджень по краях кроквяної стрічки, будь-яких дефектів металевої фурнітури або слідів опіків. Ці дефекти можуть сильно пошкодити автомобільні стропи та привести до ризику пошкодження автомобіля в разі їх використання. Якщо ви виявите будь-які з цих дефектів на ременях вашого автомобіля, негайно замініть стяжки автомобільні, оскільки вони небезпечні у використанні.
Одна з порад будь-якого фахівця по кріпленню автомобілів - завжди підтягувати ремені після декількох кілометрів транспортування автомобіля.
Стяжки для вантажу можна використовувати для запобігання випаданню транспортного засобу вперед під час транспортування через різке гальмування. Транспортні засоби дуже важкі і схильні рухатися вперед при раптовій зупинці. Це може допомогти зменшити ймовірність пошкодження автомобіля під час транспортування.

Автомобільна стяжка для кріплення вантажу з фіксатором.

Двома основними методами кріплення в галузі автомобільних перевезень є ланцюги та ремені.

Ланцюги вважаються більш міцними, ніж ремені для стяжки вантажу. Вони зроблені з високоміцної сталі, яка не розтягується і не рветься. Оскільки ланцюги такі жорсткі, при неправильному кріпленні вони можуть пошкодити раму автомобіля. Тому можна сміливо використовувати стяжки для кріплення вантажу.

В інтернет-магазині у нас в наявності стяжка для вантажу високої якості, оформляйте замовлення з доставкою до вашого міста.