Запчастини для вантажних автомобілів і тракторів (опт/роздріб)Бренд Артикул/Код Товар Одиниця виміру Інфо Наявність Ціна, грн Замовлення
UNIL Unil Compressor P 100 1 L
167554

Олива компресорна Unil Compressor P 100 1л


_Standartnaya: 282.66
Roznichnaya: 297.30
MinimalnayaCena: 246.24
_MinimalnayaBeznal: 246.24
_MinimalnayaKassa: 246.24
[30976] - [] [priority: 0] [Процент: ]
 

шт.
Назначение: Компрессорное
Применяемость: Компрессорное
Емкость, л: 1
Тип основы масла: минеральное
Вес,кг: 0,97
Глубина,см: 6,84
Ширина,см: 13,12
Высота,см: 22,14
є 297.30 Купити

Олива компресорна

Олива компресорна олива призначена для змащування поршневих повітряних компресорів, вакуумних насосів та інших різних частин автомобіля. Завдяки оливі вони охолоджуються і герметизуються.
Оливу компресорну купити можна в інтернет-магазині atp.ua для повітряних компресорів, щоб ваша система працювала безперебійно. На відміну від інших інтернет-магазинів ми продаємо оливу від провідних європейських виробників, що гарантує високу якість і час експлуатації. вашого компресора.


У чому переваги компресорної оливи?

Максимально висока продуктивність і ефективність
Олива була протестована та схвалено для всіх сфер застосування і умов компресора.
Значно більше надійності і абсолютно мінімізованих ризиків
Збільшує термін служби компресора
Твердий контроль над витратами на технічне обслуговування, оскільки використання кращих компресорних олив мінімізує ризик позапланового ремонту.
Хімічні властивості компресорної оливи були розроблені з урахуванням всіх видів компресорів легкових та вантажних автомобілів. Ми точно знаємо, що потрібно для того щоб кожен компонент вашого компресора був надійним, і ми продаємо ці оливи, що відповідають його вимогам. Ми ніколи не рекомендуємо дешевші альтернативи, тому що ми не можемо гарантувати, що вони збережуть працездатність вашої системи.


Купити компресорні оливи в інтернет-магазині atp.ua

Ви можете купити компресорні оливи в інтернет-магазині об'ємом 1, 10 і 20 літрів. Ми також продаємо Unil Compressor P 100 1 л повністю синтетичного компресорного масла для змащення поршневих компресорів для стисненого повітря, а також для вакуумних насосів. Якщо ваш компресор працює на високому рівні, ми завжди рекомендуємо Unil для підтримки продуктивності. Вам необхідно дотримуватися всіх рекомендацій щодо того, як часто ви повинні обслуговувати компресор, щоб він працював ефективно і надійно.
Автокомпоненти Автек - лідер з продажу мастильних матеріалів і рідин, у нас в продажу є компресорна олива та інші види мастил до легкових та вантажних автомобілів.
Слідкуйте за новинками, акціями, накопичуйте бонусні гривні і нехай ваш автомобіль і його компресор ніколи вас не підведуть.